Čas na serveru 03:07:48

Vladislav Röhling
Mostecká ulice

Id: 1321

Mostecká ulice

  •  / Mostecká ulice / Vladislav Röhling

litografie/papír, rozměr tisku 33 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, vynikající původní stav

zobrazeno: 1917x

Vyvolávací cena:
400

1 400