Čas na serveru 16:45:48

Vladislav Röhling
Pražský hrad

Id: 1271

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Vladislav Röhling

litografie/papír, rozměr tisku 34 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, volně loženo, nerámováno, vynikající původní stav

zobrazeno: 2049x

Vyvolávací cena:
400

700