Čas na serveru 22:52:01

Vladislav Röhling
Pražský motiv

Id: 1219

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Vladislav Röhling

litografie/papír, rozměr tisku 23 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorské razítko, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2051x

Vyvolávací cena:
300

1 300