Čas na serveru 04:32:11

Vladislav Vaculka
Dívka s paraplíčkem

Id: 376708

Dívka s paraplíčkem

  •  / Dívka s paraplíčkem / Vladislav Vaculka

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 1144x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 70