Čas na serveru 14:09:35

Vladislav Vaculka
Dívka s paraplíčkem

Id: 376708

Dívka s paraplíčkem

  •  / Dívka s paraplíčkem / Vladislav Vaculka

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 322x

Vyvolávací cena:

3 700

2022,10-1,17,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu