Čas na serveru 00:54:43

Vladislav Vaculka
Paridův soud

Id: 86025

Paridův soud

  •  / Paridův soud / Vladislav Vaculka

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, nerámováno, PO

zobrazeno: 1306x

Vyvolávací cena:
10 000

15 000