Čas na serveru 15:14:59

Vlasta Kahovcová
Jak básníkům chutná..

Id: 292901

Jak básníkům chutná..

  •  / Jak básníkům chutná.. / Vlasta Kahovcová

olej/plátno, rozměr 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce zohýbané plátno, poškozený rám

zobrazeno: 6101x

Vyvolávací cena:

18 000

Příhozy: 55