Čas na serveru 21:28:36

Vlastimil Beneš
Bez názvu

Id: 306703

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Vlastimil  Beneš

kresba/kombinovaná technika s akvarelem/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 535x

Vyvolávací cena:

7 100