Čas na serveru 05:51:38

Vlastimil Beneš
Červánky

Id: 146803

Červánky

  •  / Červánky / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, zakázkové rámování

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

11 000