Čas na serveru 13:45:41

Vlastimil Beneš
Člověk Sebastián

Id: 90007

Člověk Sebastián

  •  / Člověk Sebastián / Vlastimil  Beneš

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 39,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 46, vpravo nahoře s datací 46, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, papír malby vpravo dole lokálně pomačkán, popsáno na zadní straně, PO

zobrazeno: 3331x

Vyvolávací cena:

62 500

Příhozy: 92