Čas na serveru 21:55:36

Vlastimil Beneš
Coitus

Id: 112716

Coitus

  •  / Coitus / Vlastimil  Beneš
  •  / Coitus / Vlastimil  Beneš
  •  / Coitus / Vlastimil  Beneš

polychoromovaná sádra, celková velikost s autorským rámem 42 x 52 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, původní stav, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1937x

Vyvolávací cena:

16 000