Čas na serveru 00:12:12

Vlastimil Beneš
Domy

Id: 279403

Domy

  •  / Domy / Vlastimil  Beneš
  •  / Domy / Vlastimil  Beneš
  •  / Domy / Vlastimil  Beneš
  •  / Domy / Vlastimil  Beneš
  •  / Domy / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7996x

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Příhozy: 76