Čas na serveru 06:57:30

Vlastimil Beneš
Dům

Id: 161913

Dům

  •  / Dům / Vlastimil  Beneš
  •  / Dům / Vlastimil  Beneš

olej/karton, rozměr 12,5 x 16,5 cm, nesignováno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně datace

zobrazeno: 2846x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 58