Čas na serveru 20:34:57

Vlastimil Beneš
Hřbitůvek

Id: 1476

Hřbitůvek

  •  / Hřbitůvek / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 36,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, rámováno, původní pěkný stav

zobrazeno: 5163x

Vyvolávací cena:
21 000

59 000