Čas na serveru 11:11:31

Vlastimil Beneš
Krajina za úplňku

Id: 112711

Krajina za úplňku

  •  / Krajina za úplňku / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 54 x 130 cm, sigováno vlevo dole, zakázkový dubový rám, v minulosti drobně restaurováno, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 3921x

Vyvolávací cena:
9 000

180 000

Příhozy: 83