Čas na serveru 09:15:40

Vlastimil Beneš
Lávka přes potok

Id: 121901

Lávka přes potok

  •  / Lávka přes potok / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1892x

Vyvolávací cena:

4 100