Čas na serveru 10:33:47

Vlastimil Beneš
Lávka přes potok

Id: 121901

Lávka přes potok

  •  / Lávka přes potok / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 541x

Vyvolávací cena:

4 100