Čas na serveru 06:50:26

Vlastimil Beneš
Májový den

Id: 134901

Májový den

  •  / Májový den / Vlastimil  Beneš

olej/lepenka, rozměr 41 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole popis, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1029x

Vyvolávací cena:

13 500