Čas na serveru 00:16:37

Vlastimil Beneš
Malý zámek

Id: 187610

Malý zámek

  •  / Malý zámek / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 18,5 x 35 cm, nesignováno, na zadní straně autorsky datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2164x

Vyvolávací cena:

15 500