Čas na serveru 06:03:19

Vlastimil Beneš
Malý zámek

Id: 187610

Malý zámek

  •  / Malý zámek / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 18,5 x 35 cm, nesignováno, na zadní straně autorsky datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1142x

Vyvolávací cena:

15 500