Čas na serveru 03:05:53

Vlastimil Beneš
Na okraji města

Id: 246801

Na okraji města

  •  / Na okraji města / Vlastimil  Beneš

malba/enkaustika, rozměr 24 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

zobrazeno: 10356x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 57