Čas na serveru 22:25:13

Vlastimil Beneš
Ohrada na předměstí

Id: 1200

Ohrada na předměstí

  •  / Ohrada na předměstí / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr plátna 18 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2326x

Vyvolávací cena:
14 000

24 000