Čas na serveru 18:11:05

Vlastimil Beneš
Periferie

Id: 123502

Periferie

  •  / Periferie / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 50 x 69 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, obraz v původním stavu, poškozený rám

zobrazeno: 4205x

Vyvolávací cena:

10 500