Čas na serveru 06:12:10

Vlastimil Beneš
Pole u Krakovan

Id: 1176

Pole u Krakovan

  •  / Pole u Krakovan / Vlastimil  Beneš

olej/překližka, rozměr 23 x 36,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 63, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2490x

Vyvolávací cena:
12 000

24 000