Čas na serveru 07:07:37

Vlastimil Beneš
Pražské střechy

Id: 244616

Pražské střechy

  •  / Pražské střechy / Vlastimil  Beneš

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 55 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 3405x

Vyvolávací cena:
4 800

21 000