Čas na serveru 17:04:56

Vlastimil Beneš
Říční rypadlo

Id: 1369

Říční rypadlo

  •  / Říční rypadlo / Vlastimil  Beneš

olej/plátno/sololit, rozměr 14,2 x 17 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:
9 000

15 000