Čas na serveru 22:09:17

Vlastimil Beneš
Šička

Id: 112717

Šička

  •  / Šička / Vlastimil  Beneš
  •  / Šička / Vlastimil  Beneš
  •  / Šička / Vlastimil  Beneš

akvarel/papír, rozměr listu 59,5 x 45 cm, signováno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 914x

Vyvolávací cena:

6 300