Čas na serveru 03:32:32

Vlastimil Beneš
Statek v krajině

Id: 112101

Statek v krajině

  •  / Statek v krajině / Vlastimil  Beneš

olej/karton, rozměr 63 x 101 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz ve zcela původním stavu, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 6554x

Vyvolávací cena:
11 000

79 000

Příhozy: 67