Čas na serveru 06:09:32

Vlastimil Beneš
Strom

Id: 1242

Strom

  •  / Strom / Vlastimil  Beneš
  •  / Strom / Vlastimil  Beneš
  •  / Strom / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 14 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2425x

Vyvolávací cena:
6 000

17 000