Čas na serveru 23:36:06

Vlastimil Beneš
U rybníka

Id: 300501

U rybníka

  •  / U rybníka / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno vlevo dole, také na zadní straně, rámováno, doba vzniku kolem 1950, velmi dobrý stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 1662x

Vyvolávací cena:
4 800

37 000