Čas na serveru 06:18:21

Vlastimil Beneš
Údolí

Id: 244105

Údolí

  •  / Údolí / Vlastimil  Beneš
  •  / Údolí / Vlastimil  Beneš
  •  / Údolí / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 81 x 110 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku po roce 1945, velmi raná práce, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2846x

Vyvolávací cena:
6 000

41 000