Čas na serveru 06:54:07

Vlastimil Beneš
Vesnická nálada

Id: 103901

Vesnická nálada

  •  / Vesnická nálada / Vlastimil  Beneš

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 64 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nově zaskleno a rámováno

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:

22 500