Čas na serveru 22:25:45

Vlastimil Beneš
Židovský hřbitov

Id: 112703

Židovský hřbitov

  •  / Židovský hřbitov / Vlastimil  Beneš

olej/karton, rozměr 20 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno, původní stav, získáno z pozůstalosti autora

zobrazeno: 3580x

Vyvolávací cena:

31 000