Čas na serveru 15:43:32

Znalec na telefonu 602 308 275

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

Zimní cesta

  •  / Zimní cesta / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

zobrazeno: 10297x

Vyvolávací cena:
16 000

130 000

2017,09-1,04,21,15,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 97