Čas na serveru 12:18:23

Vlastimil Beneš
Zimní cesta

Id: 90001

Zimní cesta

  •  / Zimní cesta / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 69-70, původní olištování, obraz ve zcela původním velmi dobrém stavu, PO

zobrazeno: 14189x

Vyvolávací cena:
16 000

180 000

Příhozy: 107