Čas na serveru 06:51:21

Vlastimil Beneš
Zimní stadion

Id: 453401

Zimní stadion

  •  / Zimní stadion / Vlastimil  Beneš

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 6734x

Vyvolávací cena:
12 500

375 000

Příhozy: 116