Čas na serveru 17:11:39

Vlastimil Hofman
Čertík na louce

Id: 309608

Čertík na louce

  •  / Čertík na louce / Vlastimil Hofman

pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2263x

Vyvolávací cena:

6 100