Čas na serveru 04:46:27

Vlastimil Hofman
Dívka s labutí

Id: 325202

Dívka s labutí

  •  / Dívka s labutí / Vlastimil Hofman

pastel/akvarel/papír, rozměr 49 x 73 cm, značeno vlevo nahoře, drobné nedostatečnosti v malbě, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 621x

Vyvolávací cena: