Čas na serveru 02:31:48

Dívka s labutí

Id: 325202

Dívka s labutí

  •  / Dívka s labutí /
  •  / Dívka s labutí /
  •  / Dívka s labutí /

pastel/akvarel/papír, rozměr 49 x 73 cm, značeno vlevo nahoře, drobné nedostatečnosti v malbě, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1337x

Vyvolávací cena: