Čas na serveru 23:46:56

Malý čertík

Id: 309607

Malý čertík

  •  / Malý čertík /
  •  / Malý čertík /
  •  / Malý čertík /

kombinovaná technika/akvarel/pastel/lepenka, rozměr 61 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:
3 800

28 000