Čas na serveru 19:44:41

Vlastimil Hofman
Malý čertík

Id: 309607

Malý čertík

  •  / Malý čertík / Vlastimil Hofman

kombinovaná technika/akvarel/pastel/lepenka, rozměr 61 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1461x

Vyvolávací cena:
3 800

28 000