Čas na serveru 10:19:32

Vlastimil Hofman
Na procházce

Id: 272808

Na procházce

  •  / Na procházce / Vlastimil Hofman

pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1789x

Vyvolávací cena:

27 000