Na procházce
Id: 272808
pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2090x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč