Čas na serveru 21:07:55

Nečekané setkání

Id: 359102

Nečekané setkání

  •  / Nečekané setkání /
  •  / Nečekané setkání /
  •  / Nečekané setkání /

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr viditelný 52 x 70 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1408x

Vyvolávací cena:

30 000