Čas na serveru 06:35:04

Tajemství

Id: 359112

Tajemství

  •  / Tajemství /
  •  / Tajemství /
  •  / Tajemství /

olej/plátno, rozměr 24 x 35 cm, značeno vlevo nahoře, v minulosti neodborně čištěno, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 743x

Vyvolávací cena:

24 500