Čas na serveru 10:47:23

Vlastimil Kačírek
Louka u vody

Id: 607

Louka u vody

  •  / Louka u vody / Vlastimil  Kačírek

olej/plátno/karton, rozměr plátna 28 x 36 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 3192x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

17.10.2013, 20:10:00

16.10.2013 13:07 1 800 Kč