Čas na serveru 09:50:46

Vlastimil Kačírek
Žně v Ratajích

Id: 155512

Žně v Ratajích

  •  / Žně v Ratajích / Vlastimil  Kačírek

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 63 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, novodobě rámováno

zobrazeno: 1954x

Vyvolávací cena:
1 200

11 600

Příhozy: 49