Čas na serveru 17:08:48

Vlastimil Košvanec
Akt

Id: 1809

Akt

  •  / Akt / Vlastimil  Košvanec
  •  / Akt / Vlastimil  Košvanec
  •  / Akt / Vlastimil  Košvanec
  •  / Akt / Vlastimil  Košvanec
  •  / Akt / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 24 cm, signováno vpravo dole Koš, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3062x

Vyvolávací cena: