Čas na serveru 19:10:28

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

Chodská idyla

  •  / Chodská idyla / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

81 000

Příhozy: 75