Čas na serveru 10:46:16

Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem

Id: 240508

Dívka se slunečníkem

  •  / Dívka se slunečníkem / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:
9 500

55 000