Čas na serveru 07:36:22

Vlastimil Košvanec
Dívka v kroji

Id: 206001

Dívka v kroji

  •  / Dívka v kroji / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorův popisný štítek, oděrky na rámu, původní stav, po

zobrazeno: 2628x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 91