Čas na serveru 17:26:18

Vlastimil Košvanec
Hudba v přírodě

Id: 65701

Hudba v přírodě

  •  / Hudba v přírodě / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 105 x 80 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 4398x

Vyvolávací cena:
15 000

57 000