Čas na serveru 21:56:32

Vlastimil Košvanec
Husopasky

Id: 226001

Husopasky

  •  / Husopasky / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1378x

Vyvolávací cena:
8 000

67 000

Příhozy: 64