Čas na serveru 17:46:49

Vlastimil Košvanec
Portrét ženy

Id: 178312

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 90 x 67 cm, signováno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:

25 000