Čas na serveru 22:25:29

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

Slunný den

  •  / Slunný den / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2492x

Vyvolávací cena:
11 000

43 000

2020,02-1,10,21,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu