Čas na serveru 13:36:24

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 229502

Slunný den

  •  / Slunný den / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 10776x

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Účastníci: 18

Příhozy: 64