Čas na serveru 16:47:55

Vlastimil Košvanec
Slunný den

Id: 153902

Slunný den

  •  / Slunný den / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 2645x

Vyvolávací cena:
15 000

87 000

Příhozy: 80