Čas na serveru 10:35:58

Vlastimil Košvanec
U pramene

Id: 377701

U pramene

  •  / U pramene / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek autora, značně poškozený rám

zobrazeno: 979x

Vyvolávací cena:

94 000

Příhozy: 80